Kliknij w ikonę Edytuj kod, aby otworzyć okno edycji

twój partner w biznesie 

amelnet - twój partner w biznesie 

Jesteśmy obecni na rynku IT od 2006 roku. Specjalizujemy się w wdrożeniach rozwiązań dla medycyny. Współpracujemy min. z Comarch Healthcare, który tworzy i rozwija systemy IT dla medycyny oraz Kamsoft S.A. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla szpitali, przychodni i gabinetów medycznych. W swojej ofercie posiadamy  urządzenia fiskalne firmy ELZAB S.A. oraz serwery, sprzęt komputerowy i specjalistyczne oprogramowanie. Naszym konikiem jest cyberbezpieczeństwo i ochrona danych osobowych. Zapraszamy do współpracy szpitale, przychodnie, gabinety medyczne. 

Sprawdź ofertę

e-recepta z medNote
kolejny krok w cyfryzacji ochrony zdrowia

Czy jesteś gotowy na E-RECEPTY ? Wystawiaj je w programie medNote. Od nowego roku wszedł w życie wymóg wystawiania elektronicznych recept. Świat idzie do przodu napędzany przez technologię. SPOKOJNIE! To nie takie trudne! Z pomocą przychodzi medNote – intuicyjny program dla indywidualnych i grupowych praktyk lekarskich z funkcją szybkiego wystawiania e-recept. Przekonaj się i korzystaj 3 miesiące za 1 zł. 

urządzenia fiskalne online

1 maja 2019 r. - Ustawa o podatku od towarów i usług oraz Ustawa - Prawo o miarach wchodzi w życie. Tym samym wprowadzony zostaje obowiązek kas online. Dla kogo?

1 stycznia 2020 r. dla podatników sprzedających paliwo oraz świadczących usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon;

1 lipca 2020 r. dla świadczenia usług związanych z gastronomią (również sezonowo), hotelarstwem, oraz sprzedażą węgla;

1 stycznia 2021 r. dla podatników świadczących usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, prawnicze, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów oraz branży fitness

twój partner w biznesie 

kontakt

tel. +48 509 166 215

email: ddrywul@amelnet.com

bądź na bieżąco

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020